KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16583282

nr 1658 3282

Harald Norrby

(f. 1928), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Motiv från Gotland. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 34x28-36x52 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 november 2024
kl 18:06:08

17/11 15:23:30 1      Vinnande bud

Harald Norrby

Läs mer om Harald Norrby