KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16583282
nr 1658 3282
Harald Norrby
(f. 1928), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Motiv från Gotland. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 34x28-36x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:06:08
17/11 15:23:30
Harald Norrby
Läs mer om Harald Norrby